Forest and River

Hodowlane podsumowanie 2016 roku

2016 za nami. Najwyższy czas podsumować działania hodowlane i szkoleniowe w Forest and River.
Ja startowałem tylko z moimi chłopakami, chesapeake Aquamanda’s SUPERMARIO i labradorem DREAM/Drops Cotoneaster. Najwiekszy sukces do Championat Pracy dla Supermario i Dypl. I st w KPR dla Dropsa.
Drops jesienią przygotowuje się do pracy w kynoterapii.
Ogromną frajdę sprawiły mi w 2016 r. startujące w konkursach psy z mojej hodowli tym bardziej, że bardzo często gościły na podium.
BRAND F&R uzyskał specjalność ratowniczą I stopnia Państwowej Straży Pożarnej, uprawniającą do udziału w akcjach ratowniczych w Polsce i poza granicami kraju.
Zakładając hodowlę bardzo chciałem, żeby moje psiaki startowały w zawodach, pracowały. Bardzo się cieszę, że to się dzieje.  
Mieliśmy sporą gromadkę szczeniaków. JOKA, ANSARI i BRI BRI urodziły 24. labki, AJKA 11. szczeniąt chesapeake. Szczenięta trafiły do pracy w kynoterapii, izbie celnej, straży pożarnej, jako przewodnicy niewidomych; sporo psiaków kupili myśliwi. Po raz pierwszy mój szczeniak został zakupiony do pracy w GOPR. Cztery psy szkoliłem dla nowych właścicieli i z informacji zwrotnych wiem, że są zadowoleni. Dzięki telefonom, mailom, odwiedzinom właścicieli z kupionymi w F&R psiakami, wiem, że psy sprawiają dużo radości właścicielom.
Moje marzenie i cel, czyli hodowla psów pracujących, mądrych, smukłych i zdrowych, udaje się realizować.
Oby w 2017 tak się układało. 
Poniżej fotki młodych psów z mojej hodowli startujących w 2016 r.

Granda
Geronimo
Chesapeake(CBR) Iva
Gin
Hipis
Hadżar