Forest and River

Szkolenie

Począwszy od 2011 r. startuję w Konkursach Pracy Retrieverów (KPR), Zawodach Dummy (ZD) i Working Testach (WT). Sporo tych startów się nazbierało. W KPR startowałem około 40. razy, zdobyłem 30. Dypl. I Stopnia, 6. razy byłem pierwszy, 7. razy drugi i 4 razy trzeci. W ZD lokatę pierwszą zająłem 10. razy, drugą 3. razy, trzecią 2. razy. W większości przypadków startowałem w najtrudniejszej Klasie Otwartej. Z dwoma psami zdobyłem Championat Pracy. W konkursach startowałem z sześcioma moimi psami i ośmioma, które szkoliłem. Organizuję co roku zawody dla retrieverów, od 2014 do 2016 r. ZD a od 2017 r. WT. Jestem asystentem kynologicznym konkursów pracy retrieverów.

WORK INTERCHAMPION

Zdecydowanie bardziej niż z własnych sukcesów konkursowych cieszę się z osiągnięć psiaków z mojej hodowli i ich przewodników. W konkursach retrieverów startuje sześć labradorów i jeden chesapeake z mojej hodowli. GRANDA w 2016r. została Zwycięzcą Szwedzkiego Klubu Retrieverów w Klasie Junior. HIPIS wygrał Zawody Dummy w Klasie Elementarnej. GERONIMO w Konkursach Pracy Retrieverów zajmował lokaty pierwszą, druga i trzecią, w Zawodach Dummy przeszedł wszystkie klasy wygrywając łącznie z Klasą Open. W Working Testach zwyciężył w Klasach L i M. GIN wygrał dwa Międzynarodowe Konkursy Pracy Retrieverów zostając Interchampionem Pracy. W Working Testach startuje w najwyższej Klasie Open – 2. lokata.

SZKOLENIE - OFERTA

Zajmuję się szkoleniem psów. Wyszkoliłem wiele psów aportujących i tropiących dla myśliwych. Przygotowuję psy do konkursów. Jednak najczęściej pomagam nauczyć i skutecznie egzekwować podstawowe komendy psa towarzyszącego, jak: chodzenie przy nodze na i bez smyczy, przywołanie, zostań i inne. Często szkolenie odbywa się w czasie hotelowego pobytu psa u mnie. Osoby zainteresowane zapraszam