Pierwszy miot w 2021

Pierwszy wiosenny miot planuję na pierwszą dekadę lutego 2021 roku. Maluchy bedą do odbioru na początku kwietnia.Rodzicami szczeniaczków będą suczka z mojej hodowli ZORA Forest and River i ReedBed ANTHONY „Tony”.
Informacje o Zorce znajdziecie na stronie w zakładce „Moje Psy”
Tonego znam właściwie od szczeniaka. Razem startowaliśmy w konkursach pracy psów. Tony pod znakomitym kierunkiem swojego właściciela i przewodnika Władysława Hoffa, bardzo szybko zaczął osiągać duże sukcesy w konkursach w Polsce a potem w Europie. Na pewno pomagają w tym jego naturalne predyspozycje: opanowanie, skupienie, chęć i pasja do pracy, skupienie na człowieku, całkowity brak agresji. Tony jest Championem Pracy Polski oraz Czech. Z sukcesami startuje w zawodach z międzynarodową obsadą sędziowanych przez uznanych w Europie sędziów:  wygrał Working Testy w najwyższej klasie S, zajął 2. lokatę w Dummy Trial, zaliczył Field Trialsy.
Tony to smukły biszkoptowy labrador -gundog. Dzięki doskonałej  wieloletniej kondycji i wykonanym badaniom na pewno świetnie nadaje się na ojca szczeniąt.
Tony ma idealne wyniki badań stawów: HD – A, ED – 0/0; wolny od dziedzicznej dysplazji szkieletowej SD2-genotyp N/N; wolny od dziedzicznej zapaści wysiłkowej EIC – genotyp N/N; wolny od dziedzicznej miopatii CNM – genotyp N/N; wolny od dziedzicznego zaniku siatkówki prcd-PRA – genotyp N/N.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, zazwyczaj przyjmuję zapisy na szczenięta i kolejność zgłoszeń jest istotna – dane kontaktowe w zakładce „Kontakt”.  🙂